Sportovec roku 2018 Prahy 4

Již potřetí oceňovala městská část Praha 4 úspěšné sportovce z klubů fungujících na jejím území. Výběr do čtveřic nominovaných do finále v jednotlivých kategoriích našemu veslařskému spotu dosti lichotil. Co se ale dělo ve čtvrtek přímo při slavnostním vyhlášení na Nuselské radnici, to byla loupež v přímém přenosu. Veslaři opanovali hned 4 ze šesti vypsaných kategorií.

Naše sousedka Eliška Podrazilová, členka VK Blesk, se stala talentem Prahy 4 za rok 2018 a to společně se Sofií Kinclovou, členkou VK Bohemian, trenérem je náš "head coach" Jan Navrátil, nejlepší sportovkyní je Maruška Štefková a sportovcem Marek Řehořek.

Úspěšnost vodních sportů završil vítězstvím, v anketě "družstvo roku", deblkajak Sparty Praha Štěpánka Sobíšková, Barbora Galádová. Ve finálové čtveřici družstev za nimi zůstala naše osmiveslice dorostenců. V kategorii seniorů se na pódium nepodíval náš nejstarší aktivní veterán Honza Mach, který tak sledoval vítěze své kategorie Vladimíra Kánského - atletika.
Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Loděnice uzavřena

Vážení naši sportovci, budova loděnice ČVK Praha zůstává nadále uzavřena a není možné ji nikterak využívat. Ohledně případných tréninků mimo objekt, obdržíte instrukce od svých trenérů, kteří budou re

©2019-2021 by Jakub Zmátlík & Kryštof Janáč .
Foto by Ondřej Kroutil & Pavel Niederle
Proudly created with Wix.com